Svatební dary

PUKEC je stolní hra, během které se musí katapultovat všechny puky skrz branku nacházející se uprostřed dřevěné hrací desky. 
Personalizované knihy jsou a budou oblíbeným dárkem nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. KrásnéČtení.cz nyní přichází s novinkou – příběh si můžete zpestřit i fotografií svého dítěte.
Každý určitě někdy dostal spodní prádlo, většinou samozřejmě od své drahé polovičky. Nyní máte možnost darovat barevně sladěné trenýrky sobě i svému partnerovi!
Zádruha tiskne na hedvábí i repliky známých umělců. Nejvyhledávanějšími doplňky jsou šátky a šály s motivy Alfonse Muchy, které vyrábíme v mnoha barevných variantách.
Originálním svatebním darem, dárkem k jubileu, pro prarodiče, nebo své rodiče či příbuzné by mohlo být vytvoření jejich podrobného rodokmenu!
Vymýšlíte dárek, který potěší milovníky čajů? Darujte jim TEACUP, chytrý hrnek určený především k přípravě a pití sypaných čajů!
Každý někdy dostal ručník, nebo osušku. Nyní máte možnost udělat z tohoto dárku něco jedinečného. Dárek, na který nikdo jen tak nezapomene – nechte na ručník nebo osušku vytisknout fotku oslavence třeba z dovolené, z prázdnin, nebo ze svatby!
Každý milovník vína určitě ocení jakýkoliv dárek, který se týká vína. Zkuste mu darovat elektrickou vývrtku na víno z internetového e-shopu www.BEZDOTEKU.cz!
Darujte své rodině nebo přátelům možnost stát se padouchem a zkuste společně vyloupit banku! Darujte certifikát do Centra únikových her QUESTERLAND!  
Potřebujete inspirovat při vymýšlení dárku pro někoho, kdo má rád ušlechtilé destiláty? Věnujte mu PUMPU SSACÍ!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz